O mnie

Jestem absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W 2011 r. ukończyłam studia prawnicze, uzyskując tytuł magistra. W 2016 r. ukończyłam Studia Podyplomowe Prawa Inwestycyjnego na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

 

Praktykę zawodową rozpoczęłam w Prokuraturze Rejonowej w Legnicy, a następnie przez wiele lat zdobywałam doświadczenie zawodowe u boku adwokat Beaty Matysek. Doświadczenie zawodowe zdobywałam także u boku radców prawnych Urszuli Niewoli i Bogusława Witki. Egzamin zawodowy złożyłam przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, wchodząc tym samym w szeregi wrocławskiej palestry.

 

W praktyce zawodowej największe doświadczenie zdobyłam w dziedzinach prawa rodzinnego, cywilnego, spadkowego, karnego, gospodarczego i administracyjnego. Specjalizuję się w sporach budowlanych oraz w obsłudze prawnej wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości i spółdzielni mieszkaniowych. Sama również wykonuję zawód zarządcy nieruchomości. Posiadam licencję zawodową nr 29889 Zarządcy Nieruchomości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

W działalności zawodowej stawiam na rzetelność i zaangażowanie w sprawy Klientów, niezależnie od etapu sprawy. Skupiam się na indywidualnej historii każdego Klienta, starając się jak najsprawniej osiągnąć wspólnie wyznaczony cel.