Obsługa prawna przedsiębiorców Legnica

W Kancelarii Adwokackiej oferuję kompleksową obsługę prawną dla przedsiębiorców, skupiając się na świadczeniu pomocy prawnej w zakresie ich codziennej działalności gospodarczej. Moja specjalizacja obejmuje szeroki zakres usług związanych z prawem gospodarczym, które mogą być kluczowe dla prowadzenia firmy.

 

Jako adwokat zajmuję się między innymi:

  • Sporządzaniem i analizą umów handlowych, co obejmuje umowy sprzedaży, umowy najmu, umowy z dostawcami i kontrahentami.
  • Reprezentacją przedsiębiorców przed sądami we wszystkich instancjach oraz organami administracji publicznej w sprawach związanych z działalnością gospodarczą, włączając w to spory handlowe, prawne czy też podatkowe.
  • Windykacją należności, zapewniając skuteczne dochodzenie roszczeń finansowych dla moich klientów.
  • Występowaniem w charakterze obrońcy lub pełnomocnika pokrzywdzonych w sprawach dotyczących przestępstw gospodarczych, w tym tych zdefiniowanych w Kodeksie spółek handlowych oraz innych aktach regulujących aspekty działalności przedsiębiorstw.

 

Moja kancelaria zdaje sobie sprawę ze złożoności i specyfiki wymogów prawnych stawianych przedsiębiorcom. Dlatego też oferuję moim klientom profesjonalne wsparcie prawne, pomagając im osiągnąć swoje cele biznesowe w sposób skuteczny i zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.

 

 

Adres:

ul. Wojska Polskiego 4/2
59-220 Legnica
(I piętro)

 

 

Godziny otwarcia:
pon-czw: 8:30 – 16:00
pt: 8:30 – 14:30

 

Kancelaria znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 4/2 w Legnicy w bliskiej odległości od budynków legnickich Sądów.

Kancelaria posiada dogodny dojazd, a przed kamienicą, w której zlokalizowana jest Kancelaria, znajduje się parking, gdzie Klient może pozostawić swój samochód. Przed rozprawami Klient ma możliwość omówienia sprawy na spotkaniu w Kancelarii.

 

Przyjmuję Klientów w każdym dniu tygodnia, po uprzednim uzgodnieniu terminu spotkania.

 

Numer rachunku bankowego: 14 1140 2004 0000 3802 7407 8069 (mBank S.A.)
PL14 1140 2004 0000 3802 7407 8069
BIC/ SWIFT: BREXPLPWMBK

 

Możliwość płatności kartą.

Formularz kontaktowy

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Zobacz naszą Politykę prywatności.