Porady prawne

Pomoc prawna dla klientów indywidualnych – Legnica

 

Czeka Cię rozwód? Chcesz podwyższyć/obniżyć alimenty? A może bliska osoba została tymczasowo aresztowana? W takiej sytuacji można skorzystać z profesjonalnych porad udzielanych przez adwokata.

Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu rzetelnej pomocy prawnej w Legnicy z dowolnej dziedziny prawa, skontaktuj się ze mną. Wyjaśnię wszystkie wątpliwe kwestie. Klientom indywidualnym oferuję wsparcie w różnych dziedzinach prawa (prawo rodzinne, prawo karne, prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo spadkowe czy prawo nieruchomości). Okoliczności każdej przedstawionej sprawy poddaję szczegółowej analizie. Dzięki temu jestem w stanie udzielić profesjonalnej porady w kwestii tego, jak może postąpić klient w danej sytuacji. To zwiększa szanse na uzyskanie pomyślnego wyroku w toczącym się postępowaniu sądowym.

 

Opisz krótko swój problem. Otrzymasz bezpłatną informację, czy wymaga on pomocy adwokata i w jakim zakresie. Bezpłatnie przedstawię Ci możliwości działania oraz wstępną wycenę usługi adwokackiej.

 

Pomoc prawna dla przedsiębiorców

 

Zaryzykuję tezę, że dziś bez wsparcia prawnika nie ma dobrego biznesu. Doskonale wiem, jak bardzo trudnym i odpowiedzialnym zadaniem jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Na każdego przedsiębiorcę spada wiele obowiązków, W takim przypadku profesjonalna pomoc prawna jest istotna. Często zdarzają się różne sytuacje losowe, które wpływają na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. W wielu z nich to właśnie dzięki współpracy z doświadczonym prawnikiem, możesz uniknąć przykrych i często kosztownych konsekwencji związanych z nieznajomością prawa. Porady prawne dla firm obejmują wszystkie aspekty związane z rozpoczęciem i prowadzeniem działalności gospodarczej.

 

Oferuję profesjonalną pomoc prawną przy zakładaniu przedsiębiorstwa. Biorę na siebie odpowiedzialność za przygotowanie wszelkiej niezbędnej dokumentacji. Wspomagam także klientów w załatwianiu różnych formalności związanych z prowadzeniem biznesu.

 

Porady prawne udzielane w kancelarii w Legnicy zawsze odbywają się z poszanowaniem tajemnicy zawodowej oraz w kameralnej atmosferze.

 

Adres:

ul. Wojska Polskiego 4/2
59-220 Legnica
(I piętro)

 

 

Godziny otwarcia:
pon-czw: 8:30 – 16:00
pt: 8:30 – 14:30

 

Kancelaria znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 4/2 w Legnicy w bliskiej odległości od budynków legnickich Sądów.

Kancelaria posiada dogodny dojazd, a przed kamienicą, w której zlokalizowana jest Kancelaria, znajduje się parking, gdzie Klient może pozostawić swój samochód. Przed rozprawami Klient ma możliwość omówienia sprawy na spotkaniu w Kancelarii.

 

Przyjmuję Klientów w każdym dniu tygodnia, po uprzednim uzgodnieniu terminu spotkania.

 

Numer rachunku bankowego: 14 1140 2004 0000 3802 7407 8069 (mBank S.A.)
PL14 1140 2004 0000 3802 7407 8069
BIC/ SWIFT: BREXPLPWMBK

 

Możliwość płatności kartą.

Formularz kontaktowy

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Zobacz naszą Politykę prywatności.